Новини

ДОКУЧАЄВСЬКИЙ ФЛЮСО-ДОЛОМІТНИЙ КОМБІНАТ ТИМЧАСОВО ЗУПИНЕНО

У поточних умовах комбінат не може відновити виробництво й відвантаження продукції споживачам. Персонал основних і допоміжних цехів із понеділка виведено у простій з оплатою 2/3 від встановленого окладу. Через активні військові дії на комбінаті відбуваються перебої з електропостачанням, унаслідок чого життєво важливі об’єкти комбінату часто залишаються повністю знеструмленими. Два із трьох діючих кар’єрів ПрАТ «ДФДК» — Східний і Доломітний — частково затоплені через аварійне відключення водовідливних установок у періоди відсутності електроенергії. Ще один кар’єр — Центральний — перебуває на межі підтоплення. Через зруйновані електропідстанції та пошкоджені лінії електропередач на комбінаті простоюють дробильно-збагачувальні фабрики, електричне гірничодобувне обладнання, електричні локомотиви. Унаслідок обстрілу серйозно постраждала залізнична станція Оленівка, а також перегін Оленівка-Південнодонбаська, через який переважно постачали продукцію комбінату споживачам. Через зруйновану залізничну інфраструктуру комбінат уже два тижні не може відвантажити свою продукцію споживачам. Відсутність постачання продукції ПрАТ «ДФДК» призводить до суттєвого дефіциту флюсової сировини на ринку, насамперед, на підприємствах металургійної галузі. Військові дії, а також адміністративні обмеження, запроваджені обома сторонами на переміщення транспорту і ТМЦ, призвели до зриву життєво необхідних постачань — від матеріалів для проведення буропідривних робіт до запасних частин для гірничого обладнання. Керівництво підприємства переконане, що комбінат відновить роботу в майбутньому. Незважаючи на оголошений простій, для збереження виробництва та технологічного потенціалу ремонтні бригади й далі ведуть відновлювальні роботи на життєво важливих об’єктах. Повноцінну роботу комбінату відновлять тоді, коли буде усунено загрозу безпеці працівникам підприємства, відновлено енергетичну та залізничну інфраструктуру, а також налагоджено процеси постачання критичних ТМЦ, необхідних для виробництва. Довідка ПрАТ «ДФДК» розробляє Оленівське і Стильське родовища. Для переробки корисної копалини є дробильно-збагачувальні фабрики: ДЗФ-1, ДЗФ-2, ДЗФ-3, циклічно-потокова технологічна лінія. Крім того, є комплекс допоміжних цехів і служб. Підприємство спеціалізується на видобутку й виробництві вапняків та доломіту для металургійної, скляної, цементної, цукрової, будівельної, хімічної та інших галузей промисловості. Обсяг реалізації товарної продукції складає 5,2 млн тонн на рік.

09.02.2015

У поточних умовах комбінат не може відновити виробництво й відвантаження продукції споживачам. Персонал основних і допоміжних цехів із понеділка виведено у простій з оплатою 2/3 від встановленого окладу.

Через активні військові дії на комбінаті відбуваються перебої з електропостачанням, унаслідок чого життєво важливі об’єкти комбінату часто залишаються повністю знеструмленими. Два із трьох діючих кар’єрів ПрАТ «ДФДК» — Східний і Доломітний — частково затоплені через аварійне відключення водовідливних установок у періоди відсутності електроенергії. Ще один кар’єр — Центральний — перебуває на межі підтоплення. Через зруйновані електропідстанції та пошкоджені лінії електропередач на комбінаті простоюють дробильно-збагачувальні фабрики, електричне гірничодобувне обладнання, електричні локомотиви.

Унаслідок обстрілу серйозно постраждала залізнична станція Оленівка, а також перегін Оленівка-Південнодонбаська, через який переважно постачали продукцію комбінату споживачам. Через зруйновану залізничну інфраструктуру комбінат уже два тижні не може відвантажити свою продукцію споживачам. Відсутність постачання продукції ПрАТ «ДФДК» призводить до суттєвого дефіциту флюсової сировини на ринку, насамперед, на підприємствах металургійної галузі.

Військові дії, а також адміністративні обмеження, запроваджені обома сторонами на переміщення транспорту і ТМЦ, призвели до зриву життєво необхідних постачань — від матеріалів для проведення буропідривних робіт до запасних частин для гірничого обладнання.

Керівництво підприємства переконане, що комбінат відновить роботу в майбутньому. Незважаючи на оголошений простій, для збереження виробництва та технологічного потенціалу ремонтні бригади й далі ведуть відновлювальні роботи на життєво важливих об’єктах. Повноцінну роботу комбінату відновлять тоді, коли буде усунено загрозу безпеці працівникам підприємства, відновлено енергетичну та залізничну інфраструктуру, а також налагоджено процеси постачання критичних ТМЦ, необхідних для виробництва.

Довідка

ПрАТ «ДФДК» розробляє Оленівське і Стильське родовища. Для переробки корисної копалини є дробильно-збагачувальні фабрики: ДЗФ-1, ДЗФ-2, ДЗФ-3, циклічно-потокова технологічна лінія. Крім того, є комплекс допоміжних цехів і служб.
Підприємство спеціалізується на видобутку й виробництві вапняків та доломіту для металургійної, скляної, цементної, цукрової, будівельної, хімічної та інших галузей промисловості. Обсяг реалізації товарної продукції складає 5,2 млн тонн на рік.