Новини

UNITED MINERALS GROUP ВІДКРИВ ПРОГРАМУ СТАЖУВАННЯ В КОРПОРАТИВНОМУ ЦЕНТРІ

Шукачам пропонують на вибір шість напрямків - стратегія, продажу, фінанси, правове забезпечення, управління персоналом і закупівлі. Студенти і випускники вузів беруть участь у поточних проектах підрозділу, вирішують практичні завдання в профільному напрямку в рамках проектної групи, проходять корпоративне навчання. Після закінчення 3-6 місяців кращі стажери можуть отримати пропозицію про співпрацю. Ірина Харрасова, директор з управління персоналом UMG: «Програма« Стажування в UMG »(посилання на розділ сайту) працює вже більше п'яти років на глинодобувних активах холдингу. В рамках програми 136 особи пройшли стажування, з них 80 стали співробітниками глинодобувних підприємств. За останні півтора року холдинг активно розвиває нові бізнес напрямки - запускаються старапи. Природно зростає і команда, яка вимагає активних та ініціативних співробітників, готових працювати з новими проектами і ринками. Як результат, прийнято рішення відкрити програму стажування в корпоративному центрі UMG. Вважаю, що хлопцям представляється хороша можливість перевірити свої знання і стати професіоналом, а нам знайти працівника, який поділяє цінності компанії і націлений на довгострокову співпрацю ». Додаткова інформація про «Програма« Стажування в UMG »

23.07.2015

Шукачам пропонують на вибір шість напрямків – стратегія, продажу, фінанси, правове забезпечення, управління персоналом і закупівлі. Студенти і випускники вузів беруть участь у поточних проектах підрозділу, вирішують практичні завдання в профільному напрямку в рамках проектної групи, проходять корпоративне навчання. Після закінчення 3-6 місяців кращі стажери можуть отримати пропозицію про співпрацю.

Ірина Харрасова, директор з управління персоналом UMG:
«Програма« Стажування в UMG »(посилання на розділ сайту) працює вже більше п’яти років на глинодобувних активах холдингу. В рамках програми 136 особи пройшли стажування, з них 80 стали співробітниками глинодобувних підприємств. За останні півтора року холдинг активно розвиває нові бізнес напрямки – запускаються старапи. Природно зростає і команда, яка вимагає активних та ініціативних співробітників, готових працювати з новими проектами і ринками. Як результат, прийнято рішення відкрити програму стажування в корпоративному центрі UMG. Вважаю, що хлопцям представляється хороша можливість перевірити свої знання і стати професіоналом, а нам знайти працівника, який поділяє цінності компанії і націлений на довгострокову співпрацю ».

Додаткова інформація про «Програма« Стажування в UMG »