Новини

До інвесторів «Feednova» долучилася компанія «UMG Investments»

Компанія «Feednova», що реалізує проект будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів у м. Буську (Львівська область), залучила інвестиції української компанії «UMG Investments».

16.04.2020

Компанія «Feednova», що реалізує проект будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів у м. Буську (Львівська область), залучила інвестиції української компанії «UMG Investments». Остання придбала міноритарний пакет акцій. Фінансові деталі цієї угоди не розголошуються.

«Декілька останніх тижнів створили безпрецедентні виклики; ми всі вчимося працювати в новій реальності без вірогідних економічних прогнозів. Як локальний інвестор, ми розуміємо що без нових проектів, без створення робочих місць та підтримки бізнес-процесів у портфельних компаніях швидкого економічного відновлення після подолання пандемії не буде. Ми зберігаємо рух по всім раніше узгодженим інвестиційним проектам, і раді, що наша інвестиція в «Feednova» допомагає створенню в Україні першого незалежного оператора з переробки побічних продуктів тваринництва. Ми впевнені, що участь у проекті «Feednova» дозволить нашій портфельній компанії «Recycling Solutions» найкращим чином реалізувати свій багаторічний досвід та практики управління проектами з переробки відходів», – зазначив Андрій Горохов, генеральний директор UMG Investments.

Підприємство стане першим в Україні незалежним майданчиком, який перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників для виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Планується, що комплекс матиме чотири найсучасніші виробничі лінії і п’ять котлів (MAVITEC, Нідерланди) потужністю понад 220 тонн сировини та 90 тонн готової продукції на добу. Як експорт-орієнована компанія, «Feednova» стане новим бюджетоутворюючим центром регіону та створить до 100 робочих місць.

«Ми будуємо завод, який здатен змінити екосистему всього сільського господарства і тваринництва зокрема. Підприємство стимулюватиме розвиток технологічності в промисловості та принесе в галузь нові стандарти якості. Адже наша робота базується на сучасних технологіях і має високий рівень екологічної безпеки. Власним прикладом ми доводимо, що в Україну можна залучати інвестиції, створювати умови для подальшого розвитку економіки. І це тільки перший крок, оскільки ми плануємо створити аналогічні об’єкти на півдні та в центрі України», – наголошує Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції».

Нагадаємо, що 4 лютого 2020 року «Ефективні інвестиції» та нідерландська компанія «Mada Participations B.V.» оголосили про початок будівництва виробничого комплексу «Feednova» з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у м. Буську. Інвестиції в проект становлять 20 млн доларів США.