ЗМІ про нас

VESCO У 2017 р НАРОСТИВ ПРОДАЖІ НА 36%

Глиновидобувний бізнес VESCO, що входить в інвестиційний портфель UMG Investments, у 2017 році реалізував 3,05 млн т глини, що на 36% вище аналогічних показників 2016 року.

26.04.2018

Відповідно до прес-релізу компанії, виручка Vesco склала 4,3 млрд грн в порівнянні з 2,7 млрд грн в 2016 році.

У минулому році підприємства Vesco перерахували до бюджетів усіх рівнів 410,7 млн ​​грн податкових відрахувань, що на 18% більше в порівнянні з 2016 роком.

Найбільшими споживачами глини Vesco в 2017 році залишалися виробники керамічної плитки в Іспанії і Італії – на них припало 28% і 21% всіх продажів відповідно. В цілому за результатами минулого року близько 91% продукції було реалізовано на експортних ринках в 27 країнах світу.

Ключовою причиною зростання показників компанії став іспанський ринок. У минулому році обсяги виробництва керамічної плитки в Іспанії повернулися до докризових показників 2008 року.

“Ситуація на основних ринках збуту глини поліпшується. Зокрема, ринок Іспанії демонструє позитивну динаміку, внаслідок чого є потреба в додаткових обсягах сировини. Для забезпечення стабільних поставок глини, ми оперативно запустили розробку нового кар’єра. В сумі з сприятливими погодними умовами, це дозволило завершити 2017 рік з високим показником реалізації. Плани на 2018 рік також амбітні. Ми бачимо, що ситуація стабільна: договори з ключовими клієнтами пролонговані, попередні обсяги поставок подтверж дени. За підсумками 12 місяців плануємо закріпити рекордні показники минулого року “, – пояснює генеральний директор Vesco Євген Цимарман, якого цитує прес-служба.

Прес-служба також повідомляє, що в 2017 році соціальні інвестиції Vesco в регіон присутності зросли на 72% – до 2,4 млн грн. Пріоритетними напрямками в сфері корпоративної відповідальності були соціальна інфраструктура, спорт, освіта, медицина, допомога соціально незахищеним групі населення України.

Vesco – один з найбільших виробників білих пластичних глин в світі. Об’єднує підприємства “Веско”, “Дружківське рудоуправління”, “Вогнеупорнеруд”. Портфель продуктів глиновидобувному бізнесу включає понад 60 сортів глин. Основні споживачі – виробники керамічної плитки і керамограніта.

UMG Investments – інвестиційна компанія з фокусом на розвитку бізнесів в сировинний і переробної сферах. Заснована в 2006 році групою СКМ. Портфель компанії включає три напрямки бізнесу: видобуток, переробка сировини і трейдинг. Сумарна вартість портфельних компаній UMG Investments оцінюється в $ 500 млн.